categoriegemeentekaart

titel02Les Scouts  (Jeugdbewegingen)

naamgemeenteID
Unité Scoute d'AmpsinAmpsinVM023
Unité Scoute d'AndenneAndenneNM005
Unité Saint-JosephAnderlechtBH121
Unité Scoute d'AnderluesAnderluesTO006
Unité Scoute d'AngleurAngleurOA001
Unité Scoute d'AnhéeAnhéeNM040
La Meute d'AnseremmeAnseremmeCH007
Unité Scoute d'ArchennesArchennesSV031
Groupe d'Unités LuxembourgArlonLU000
Unité Scoute d'AubelAubelDL011
Unité Sainte-AnneAuderghemWL008
Unité Scoute de Barvaux-sur-OurtheBarvaux-sur-OurtheCH008
Unité Scoute de BastogneBastogneLU002
Unité Scoute du colibriBaulersRP023
Unité Scoute de BeaufaysBeaufaysOA008
Unité des Nutons de BelBelgradeNO044
Unité de la RoueBertrixLU014
Unité Scoute Jean La FleurBiergesSV052
Unité Scoute de Bois-de-VillersBois-de-VillersNM013
Unité Scoute de BoncellesBoncellesOA014
Unité Saint AndreBougeNO023
Unité Saint-BarthélémyBousvalBW033
Troupe du ChêneBraine-l'AlleudRP056
Unité Scoute du Collège Cardinal MercierBraine-l'AlleudRP002
Unité Scoute de la PommeBraine-l'AlleudRP008
Troupe Eclaireurs RonquièresBraine-le-ComteBR016
Unité Braine-le-ComteBraine-le-ComteBR004
Unité 105Brussel (Evere)XX000
Unité Scoute Saint-JulienBrussel (Oudergem)WL020
De Danske Spejdere i BruxellesBruxellesLC018
Unité Saint-MarcBruxelles (Forest)LC080
Unité Saint-AugustinBruxelles (Forest)LC094
Bruxelles HorizonBruxelles (Ixelles)BH000
Unité Abbaye de la CambreBruxelles (Ixelles)BC012
Unité Saint-BonifaceBruxelles (Ixelles)BC033
Sea ScoutsBruxelles (Laeken)BH075
Unité RésurrectionBruxelles (Molenbeek-Saint-Jean)BH110
Unité MettewieBruxelles (Molenbeek-Saint-Jean)BH099
Unité Scoute Neder-Over-HembeekBruxelles (Neder-Over-Heembeek)BH072
Unité Sainte-CroixBruxelles (Watermael-Boitsfort)LC124
Unités du Chant d'OiseauBruxelles (Woluwe-Saint-Pierre)WL058
Unité Scoute de CasteauCasteau (Soignies)HD003
Louveteaux Saint-ChristopheCelles (Ht.)ES008
Unité de ChaineuxChaineuxDL006
Unité Notre Dame des ChampsChampionNO027
Louveteaux de championChampionNO000
Poste Pionnier LivingstoneCharleroiTE001
Région CharleroiCharleroiCR
Unité Scoute de ChastreChastreBW100
Unité Scoute de BlanmontChastre-Villeroux-BlanmontBW063
Groupe d'Unités ThieracheChimayTH000
Saints Pierre et PaulChimayTH011
Troupe 6 BeaufortCourt-Saint-EtienneBW010
Unité Scoute de Sart-Messire-GuillaumeCourt-Saint-EtienneBW043
Unité Scoute de CourrièreCrupetNM050
Unité Scoute de CuesmesCuesmesHD006
Unité Saint-MartinDaveNM046
Guides110DilbeekBH110
110èmeDilbeekBH110
Unité RésurrectionDilbeekBH110
Groupe d'Unités ChantoirsDinantCH000
Unité Scoute de DinantDinantCH003
WaigungaDion-ValmontSV049
Unité Scoute de DisonDisonDL017
Unité Scoute MouscronDottigniesMO007
Unité Scoute Petit-DourDourHD023
Louveteaux EcaussinnesEcaussinnesBR002
Unité Scoute d'EminesEminesNO016
Meute Seeonee EnghienEnghienBR001
Unité Scoute d'EsneuxEsneuxOA012
Unité Scoute d'HonyEsneuxOA013
Groupe d'Unités Hohe SeenEupenHS000
Unité Scoute Saint MartinEupenHS002
Unité Scoute Saint GeorgesEupenHS003
Saint JosephEvereBC086
Unité Scoute de FaimesFaimesHB005
Unité Scoute de LeernesFontaine-l'EvêqueTO009
Unité Scoute de ForvilleForvilleHB029
Castors de FraireFraireTH005
Unité Scoute de FroidchapelleFroidchapelleTH004
Groupe d'Unités des ChantoirsGanshorenBH055
Unité Saint-GuibertGemblouxNO022
Unité Scoute de GemblouxGemblouxNO007
Trientale - Scouts de montagneGenval
Unité scoute de GenvalGenvalBW015
Unité Scoute de GouvyGouvyLU006
Unité Saint-Etienne de BossutGrez-DoiceauSV047
Unité Scoute Saint GeorgesGrez-DoiceauSV060
Aînés de Saint-LouisGrivegnéeOM009
Unité des 3 valléesHabayLU016
Unité Saint-GeorgesHaine-Saint-PierreBR006
Unité Scoute de HalanzyHalanzyLU009
Unité Scoute de HalleHalleRP019
Unité Saint-ChristianHamme-MilleHB001
Unité Scoute de HannutHannutHB004
Unité Scoute de HennuyèresHenripontBR017
Unité Scoute de HergenrathHergenrathHS009
Unité Scoute de HermalleHermalle-sous-ArgenteauBM010
Unité de HerveHerveDL003
Unité Scoute de HeusyHeusyHF008
Unité Scoute d'Horion-HozémontHorion-HozémontVM021
Unité des Quatre VentsHoutain-le-ValBW034
Unité Baudouin IHuppayeHB006
Unité Scoute de St QuirinHuyVM008
Unité Scoute de la CollégialeHuyVM004
Unité Charles de FoucauldHyonHD004
Région Brabant WallonIxellesBW000
Unité Scoute de JalhayJalhayHF011
Unité Scoute de Jambes-CentreJambes (Namur)NM006
Unité Jambes MontagneJambes (Namur)NM008
Unité de Notre Dame de LourdeJetteBH026
Unité du Sacré-CoeurJetteBH067
Groupe d'Unités HesbayeJodoigneHB000
Unité Scoute de JumetJumet (Charleroi)TE014
Unité Saint-AmandJupille-sur-MeuseOM014
Unités Saint-Exupèry & Saint-NicolasLa HulpeBW061
Unité Scoute de la Roche-en-ArdenneLa Roche-en-ArdenneCH011
Unité du Christ-RoiLaeken (Bruxelles)BH102
Scout LambusartLambusartTE013
Unité Scoute de Saint-GermainLasneBW036
Unité Roi BaudouinLe RoeulxBR009
Unité Scoute de RivièreLesveNM039
Unité Scoute de LibramontLibramont-ChevignyLU005
Unité Prince PhilippeLiègeLG009
Unité Saint-GillesLiègeLG001
Unité Scoute de SclessinLiègeLG003
Unité Don BoscoLiègeLG004
Unité Sainte-WalburgeLiègeLG008
Unité Saint-LaurentLiègeLG011
Unité Saint-MartinLiègeLG015
Unité Saint-JoLiègeLG022
Unité Scoute du Sart-TilmanLiègeOA011
Liège Rive DroiteLiègeLRD
Unité Saint Géry - LimeletteLimeletteSV003
Unité Saint-SébastienLinkebeekLC118
Groupe d'Unités LongchampLongchamps (Namur)LC000
Unité Saint Jean-BaptisteLontzenHS005
Unité Scoute Louvain-la-NeuveLouvain-la-NeuveSV042
Groupe d'Unités Six-ValléesLouvain-la-NeuveSV000
Unité Scoute de LouveignéLouveignéOA009
Scouts LoyersLoyersNM021
Unité de BurnenvilleMalmedyHF019
Unité Scoute de ManderfeldManderfeldHS007
Unité Scoute de MelenMelenOM004
LouvettesMolenbeek-Saint-JeanBH110
archives 64 110Molenbeek-Saint-JeanBH110
Haine et DendreMonsHD009
Unité Saint-StanislasMonsHD001
Unité Saint-CharlesMonsHD002
Unité Scoute de Mont-Saint-GuibertMont-Saint-GuibertBW022
Groupe d'Unités MouscronMouscronMOU
Unité Sainte-ThérèseMouscronMO003
Unité Scoute de LuingneMouscronMO006
Unité Scoute de MoustierMoustier-sur-SambreNO042
Unité Scoute de NalinnesNalinnesTE019
Namur-MeuseNamurNM000
Unité Saint-Louis CitadelleNamurNM007
Namur-Meuse & Namur-OrneauNamurXX
Régions GCB Namur et Namur-Meuse-OrneauNamur
Unité La PlanteNamurNM002
Unité Scoute de Nandrin, Tinlot et environsNandrinOA020
Unité Scoute de NeufchâteauNeufchâteauLU003
Unité Scoute Jean de NivellesNivellesRP014
Unité des Belles PierresOphain-Bois-Seigneur-IsaacRP041
Unité Saint-MartinOrp-le-GrandHB011
Unité du Petit RyOttigniesSV025
Unité Jean XXIIIPerwezSV027
Unité Scoute Saint-HubertPescheTH007
Unité de Petit-RechainPetit-RechainDL008
Unité Scoute du HélivyPolleurHF016
Unité Scoute Saint-StephaneRaerenHS004
Unité Scoute Saint GéryRebecqRP013
Unité Scoute EphetienneRhode-Saint-GeneseRP003
BrownseaRixensartBW017
JambwRixensartBW017
Unité Scoute de RoséeRoséeTH002
Unité Scoute de l'ObrecheuilSaint-Denis (Ht.)HD024
Unité Scoute Saint-Gérard de BrogneSaint-GérardNM053
Unité des SangliersSaint-GhislainHD014
Unité Sainte-AlèneSaint-GillesBH038
Saint-Jean Baptiste de la SalleSaint-GillesLC074
Unité Scoute de Saint-ServaisSaint-ServaisLG007
Unité Scoute de SaintesSaintesRP035
Unité Scoute d'AuvelaisSambrevilleNO020
Meute WaigungaSchaerbeekBC011
Unité Albert ISchaerbeekBC041
Unité ImpeesaSchaerbeekBC048
Unité Scoute de SiraultSiraultHD008
Meute FéraoSoigniesBR015
Groupe Notre Dame de JoieSorée1e Px
Unité Scoute de SpaSpaHF012
Unité Scoute de SprimontSprimontOA010
Unité Scoute de TheuxTheuxHF004
Unité Scoute de ThuinThuinTO001
Unité Scoute de TilffTilffOA006
Unité Saint-ExupéryTourinnes-la-GrosseHB030
Notre Dame AuxiliatriceTournaiES029
Unité La LouvièreTrivièresBR007
Unité Scoute de PrayonTroozOA017
Unité Scoute de TubizeTubizeRP018
Chevaliers de Notre-Dame de BoetendaeleUccleLC046
Unité du Précieux-SangUccleLC069
Unité Notre-Dame du RosaireUnknownLC016
Unité Saint-PaulUnknownLC101
Groupe d'Unités d'Ourthe-AmblèveUnknownOA000
BZOUnknownBZO
Unité Scoute de VerlaineVerlaineHB018
Unité Sainte-JulienneVerviersHF006
Unité Scoute de MangombrouxVerviersHF015
Unité Scoute de VielsalmVielsalmHF003
Unité Scoute de VirtonVirtonLU007
Unité Scoute de VottemVottemBM004
Unité Scoute de WandreWandreBM007
Unité Scoute Saint-FrançoisWaterlooRP036
Unité Saint-PaulWaterlooRP029
Unité Saint-ClémentWatermaal-BosvoordeLC029
Unité Scoute de NoucellesWauthier-BraineRP051
Unité Notre DameWavreSV004
Unité Scoute Saint-MichelWavreSV001
Unité Scoute de WépionWépionNM001
Unité de la PairelleWépionNM010
Unité Scoute de WierdeWierdeNM009



subtitelStaat je vereniging hier nog niet vermeld? Registreer je dan snel voor een gratis Jeugdwerker Account!

Disclaimer:
Iedereen kan vrij gebruik maken van de gegevens uit onze jeugdwerkdatabank, maar het is in geen geval toegestaan de gegevens te kopiëren en/of over te plaatsen naar uw eigen website. Wij doen ons uiterste best om deze databank actueel te houden, maar Jeugdwerker.be is in geen geval aansprakelijk voor foutieve gegevens en eventuele problemen die hieruit voortvloeien. Zijn uw gegevens niet correct, log dan in op het control panel om uw gegevens aan te passen. Beschikt uw echter niet over de juiste logingegevens, neem dan met ons contact op via onze contactgegevens en wij passen de gegevens aan. Staat u helemaal niet vermeld in de database, registreer dan voor een gratis jeugdwerker account.

 
© Jeugdwerker.be - Disclaimer

Jeugdwerker.be - Rapaertstraat 67 - 8310 Assebroek - Tel: 0486/40 77 55 -