categoriegemeentekaart

titel02Scouts en Gidsen Vlaanderen  (Jeugdbewegingen)

naamgemeenteID
PuytvoetSint-Niklaas0
Ploeg TechniekenAntwerpen001G
Hopper DrieboomkensbergWestmalle003G
Open Kamp AntwerpenAntwerpenA1000P
Scouts en Gidsen VlaanderenAntwerpenA11
Gouw AntwerpenAntwerpenA1100P
Sint-JorisAntwerpenA1125G
ZaoejaWilrijk (Antwerpen)A1128G
Sint-PaulusHoboken (Antwerpen)A1133S
Sint-LuciaWilrijk (Antwerpen)A1146M
Kristus KoningAntwerpenA1148G
CorbisierWilrijk (Antwerpen)A1149S
Scouting ValaarWilrijk (Antwerpen)A1154G
2646 FeniksWilrijk (Antwerpen)A1172G
Sint-JacobAntwerpenA1201S
Onze-Lieve-VrouwegroepAntwerpenA1202G
Sint-Jan BerchmansAntwerpenA1204G
Baden-Powell Corneel MayneBorgerhout (Antwerpen)A1218G
Sint-LutgardisBorgerhout (Antwerpen)A1224M
Prins BoudewijnBorgerhout (Antwerpen)A1230G
O.L.V. Ster der ZeeAntwerpenA1235G
ZurenborgAntwerpenA1272G
Sint-MaartenMerksem (Antwerpen)A1302G
KraktakAntwerpenA1305S
Akabe 5 & 6 Schep VreugdeAntwerpenA1306G
Sint-LievensAntwerpenA1309S
Scouting LinkeroeverAntwerpenA1321G
Sint-Laureis - Sint-NorbertusAntwerpenA1322G
Sint-TheresiaZwijndrechtA1336S
District Ter ScheldeAntwerpenA1400D
1ste zeescouts Georges de HasqueAntwerpenA1401S
Corneel MaynéAntwerpenA1402S
Zeescouts Sus AntigoonAntwerpenA1409M
Sint-Joris ZeescoutsAntwerpenA1413S
O.L.V. Notre-DameBerchem (Antwerpen)A1501M
Padvinders van Sint-StanislasBerchem (Antwerpen)A1508S
Sint-JoannaBerchem (Antwerpen)A1509M
Prins Van LuikBerchem (Antwerpen)A1511S
De KoalabeertjesBerchem (Antwerpen)A1512G
Sint-JorisBerchem (Antwerpen)A1513G
Sint-AlbertusBerchem (Antwerpen)A1522G
Sint-Godelieve - Pius XIBerchem (Antwerpen)A1550G
OosterveldWilrijk (Antwerpen)A1573G
Gouw HeideAntwerpenA2000P
District MorckhovenDeurne (Antwerpen)A2100D
Jins Jonas Morckhoven IDeurne (Antwerpen)A2101G
Sint-AleydisDeurne (Antwerpen)A2107G
Siegfried RanstRanstA2114S
Baden Powell MeisjesWommelgemA2115M
Sint-RumoldusDeurne (Antwerpen)A2143G
Xaverius Sint-RitaBorgerhout (Antwerpen)A2146G
Sint-MaartenDeurne (Antwerpen)A2168G
Sint-Jan BerchmansBorsbeek (Antw.)A2170G
Sint-BernadetteDeurne (Antwerpen)A2180S
Pius XDeurne (Antwerpen)A2188G
Baden Powell JongensWommelgemA2191S
District KommerinUnknownA2200D
ZandlopersWechelderzandeA2201G
Sint-Catharina's GravenwezelA2202G
Kris-Kras AkabeZoerselA2203G
Sint-ElisabethZoerselA2221G
Sint-Godelieve - Sint-DominicusSchildeA2235G
Sint-LucasWestmalleA2245G
TagoreOelegemA2253M
Onze-Lieve-VrouwOelegemA2269S
Sint-MaartenHalle (Kempen)A2274G
ParsifalWijnegemA2299G
District Ten RyenMerksem (Antwerpen)A2300D
Sint-JorisMerksem (Antwerpen)A2304M
O.L.V. Ten BosSchotenA2314S
Sint-FranciscusMerksem (Antwerpen)A2324G
Sint-FranciscusMerksem (Antwerpen)A2324G
Sint-EduardusMerksem (Antwerpen)A2326G
Jin Leo 38Merksem (Antwerpen)A2338G
Koningin AstridMerksem (Antwerpen)A2341G
Sint-JozefMerksem (Antwerpen)A2361S
Master Van BladelSchotenA2362G
District NoordenkwijtAntwerpenA2400D
Sint-MichielBrasschaatA2407S
De ZonnepinkersEkeren (Antwerpen)A2412G
Scouts BuntEkeren (Antwerpen)A2417G
JobertusBrasschaatA2420G
Don BoscoBrasschaatA2423G
BeatrijsBrasschaatA2438M
O.L.V. v Vrede Sint-MariaburgEkeren (Antwerpen)A2453G
District NoordEssenA2500D
Sint-Jacobs GidsenKapellen (Antwerpen)A2523M
De ReigersZandvlietA2527S
Sint-GodelieveKalmthoutA2542M
Sint-MaartenKalmthoutA2544G
O.L.V. EssenEssenA2545S
Jins - Essen CentrumEssenA2545S
Sint-MauritiusKapellen (Antwerpen)A2551G
Sint-Norbertus HeikantEssenA2552G
O.L.V. Onbevlekt OntvangenKapellen (Antwerpen)A2563S
Sint-JozefWuustwezelA2571S
Dominic SavioKalmthoutA2576S
Sint-HubertusStabroekA2588M
Gouw OpsinjoorNielA3000P
Scouting in de StadAntwerpenA3100P
O.L.V. VlaanderenMortselA3110G
Sint-Xaverius GuldenvliesMortselA3111G
Maria GorettiBoechoutA3122M
Sint-BavoBoechoutA3131S
Sint-Albertus & Lieven GevaertMortselA3132S
Leopold IIIBoechoutA3142S
Sint-BenedictusMortselA3143G
Sint-JozefMortselA3160M
Sint-LaurentiusHoveA3181G
De HelleveldersDuffelA3201G
Sint-Jan In d OlieVremdeA3202G
O.L.V. Ridders - Ten BoschLintA3204G
Sint-LuciaSint-Katelijne-WaverA3204M
Sint-KatrienSint-Katelijne-WaverA3205M
Akabe WadoedaDuffelA3207G
RoelandOnze-Lieve-Vrouw-WaverA3220S
Jan BreydelSint-Katelijne-WaverA3223S
BerthoutriddersDuffelA3277S
District MolenbosUnknownA3300D
Sint-RenildeKontichA3301M
O.L.V. van LourdesEdegemA3302S
Sint-MaartenKontichA3304S
Sint-TheresiaEdegemA3305M
Koningin Fabiola EdegemEdegemA3306G
Sint-PaulusEdegemA3308G
26ste Sint-Joris KokazKontichA3312G
Elsdonk ScoutsEdegemA3385S
District DijleMechelenA3400D
P.G. FrassatiBonheidenA3401G
ParsivalSint-Katelijne-WaverA3403G
Sint-KatromMechelenA3404G
WoudlopersMechelenA3406S
Heilig KruisMechelenA3408G
ParsifalMechelenA3409M
Sint-GummarusMechelenA3421S
Reinaert - WERKING GESTOPTMechelenA3426S
Sint-PaulusBonheidenA3427S
Thila ColomaMechelenA3429G
District RupelUnknownA3600D
Sint-FranciscusBoomA3601M
Sint-JanAartselaarA3603M
Scouts ZevensprongKalfortA3604S
Akabe ToetertoeTerhagenA3605G
Don Bosco Scouts RuisbroekPuursA3609G
Gidsen OrionRumstA3610M
Sint-BernardusBornemA3625S
Gidsen HemiksemHemiksemA3629M
Sint-PieterRumstA3629S
Scouts HemiksemHemiksemA3634S
Don Bosco HellegatNielA3637S
Onbevlekt Hart van MariaReetA3692S
Gouw KempenUnknownA4000P
District NoorderkempenTurnhoutA4100D
Sint VictorTurnhoutA4103S
Sint-MichielTurnhoutA4104G
André De ThayeBeerseA4105S
Sint-FransTurnhoutA4106S
Sint-JorisTurnhoutA4107M
Don BoscoVosselaarA4108G
Akabe OmmekaarTurnhoutA4109G
Scouting RavelsRavelsA4111G
Sint-LucasTurnhoutA4112G
Sint-FranciscusTurnhoutA4113G
Koningin AstridTurnhoutA4115M
Sint-GodelieveTurnhoutA4117M
AnsaratOud-TurnhoutA4119G
Carpe DiemArendonkA4120G
Zeescouts ToxandriaTurnhoutA4122G
District MolMolA4200D
Sint-PieterMolA4201S
Sint-WillebrordusMolA4202S
Sint-Antonius - Sint-AgnesMolA4203G
Sint-PaulusMolA4204S
Sint-CarolusMolA4205S
TijlMolA4207S
't KruierkeBalenA4209G
Gidsen J.F. KennedyMolA4212M
Gidsen Nele AchterbosMolA4213M
Sint-MartinusRetieA4216G
Sint-LudovicusHerentalsA4301S
Sint-WaldetrudisHerentalsA4302M
Sint-AloysiusGeelA4303S
Akabe De PioenGeelA4304G
Scouts Lille - PoederleeLilleA4306S
Sint-TarcitiusGeelA4307S
Sint-WaldetrudisHerentalsA4308S
De KlauwaertsGeelA4309M
JongensstadWesterloA4310S
Scouts BlaubergHerseltA4311S
Reynaert - AdindaHerentalsA4312G
Sint-GummarusLierA4401S
Akabe Albatros PijpelheideBooischotA4402G
Akabe en Gidsen PijpelheideBooischotA4402G
Sint-Pieter - Sint-LuciaBerlaarA4403S
BosvogelsGrobbendonkA4406G
Sint-KristoffelBooischotA4410S
Sint-GertrudisBooischotA4411M
SparrijdersNijlenA4412S
ZandstuiversPulleA4414S
Gouw WebraVilvoordeB1000P
District BrusselBrusselB1200D
De KlauwaertBrussel (Jette)B1201G
Ridders v O.L.V. OnbevlektEvereB1203G
Jan Van RuusbroecLaken (Brussel)B1206G
Sint-MartinusGanshorenB1207G
Districts JinBrusselB1208G
Mooibos-LievensSint-Pieters-WoluweB1210G
Reynaert-BeatrijsSint-Pieters-WoluweB1212S
Jan BreydelUkkelB1219S
Kruisboog HadewijchSint-Lambrechts-WoluweB1239G
Scouts en Gidsen MolenbeekSint-Jans-MolenbeekB1260G
District HoplandUnknownB1300D
Sint-AlenaDilbeekB1302M
Sint-MartinusAsseB1303S
Jong Brabant PalokeDilbeekB1305G
Sint-PaulusBorchtlombeekB1306S
Sint-BavoZellikB1308G
De PelgrimsGroot-BijgaardenB1309S
De GeuzenTernatB1310S
KramaaiMollemB1312G
District WithloveUnknownB1400D
Sint-GodelieveBoortmeerbeekB1401G
Scouts en Gidsen VilvoordeVilvoordeB1402G
Sint-NiklaasPerkB1404S
Sint-JorisElewijtB1405G
Scouts PeutieVilvoordeB1407G
Sint-ServaesBergB1409G
KruisriddersHeverB1410G
Sint-StefanusNederokkerzeelB1411S
Sint-LutgardisSteenokkerzeelB1412S
District ZennedalUnknownB1500D
Sint-RochusHalleB1502S
Sint-LutgardisHalleB1503G
Scouts Sint-Lambertus BeerselBeerselB1504G
Kristi JeugdSint-Genesius-RodeB1505S
AuroraOetingenB1506G
Sint-NiklaasgroepGooikB1507S
District ZoniënUnknownB1600D
Sint-MartinusOverijseB1604S
Sint-HubertusTervurenB1606S
HadewijchTervurenB1608M
Sint-MartinusZaventemB1609G
De KorrelaarHoeilaartB1610G
Vosco ReynaertVossemB1611G
District WolvendaelMeiseB1700D
Prinsen Van Onze-Lieve-VrouwGrimbergenB1701S
KristoffelLonderzeelB1703G
JuventaMerchtemB1704G
Scouts NieuwenrodeNieuwenrodeB1705G
Sint-AmandsgroepStrombeek-BeverB1706G
Gidsen MeiseMeiseB1707M
Sint-BrixiusMeiseB1707S
Egmont - OrionWemmelB1708G
Gouw Oost-BrabantLeuvenB2000P
Sint-Joris DamiaanBukenB2101G
Scouts en Gidsen KortenbergKortenbergB2103G
Sint-Jan Berchmans - Sint-LutgardisLeuvenB2104G
Sint-Willibrordus - Sint-GoedeleHerentB2106S
Graalridders & Sint-KristinaWinkseleB2108S
Sint-StanislasHeverleeB2109G
ElckerlyckWinkseleB2111S
Beatrijs-Frans-KsaveerHeverleeB2201G
Dominiek SavioHeverleeB2202G
Sint-PaulusHeverleeB2203G
Hardis De St.-MichelHeverleeB2204S
O.L.V. van TroostHeverleeB2206S
Vaillants de Saint-JeanHeverleeB2207S
Jong Brabant (jongensscouts)HeverleeB2208S
Sint-LutgardisLoonbeekB2209M
WERKING GESTOPT - Sint-AntoniusLoonbeekB2210S
BrigandsSint-Joris-WeertB2211G
Scouts MeerdaalHaasrodeB2212G
DamiaanscoutsWilseleB2301G
Sint MaartenWilseleB2303G
Sint-MichielKeerbergenB2304G
Haacht-StationBoortmeerbeekB2305G
Scouts & Gidsen Haacht-StationHaachtB2305M
O.L.V. BijstandRotselaarB2307G
Sint-Pieter EensheidRotselaarB2308G
Pater BenedictusWezemaalB2309G
District HagelandLeuvenB2400D
Scouts INDERDAAD AssentAssentB2401G
Sint-Jan BerchmansAarschotB2402S
Sint-WillibrordusAverbodeB2403G
LaetitiaGrazenB2404G
Sint-LutgardisDiestB2405M
Sint-Jan BerchmansDiestB2406S
PoolsterDiestB2407G
Sint-PaulusLangdorpB2408G
Akabe BiebelDiestB2409G
Scouts HouwaartHouwaartB2420G
Kriko-BeaTienenB2501G
BergrakkersTienenB2502G
O.L.V. VlierbeekKessel-Lo (Leuven)B2503M
Sint-Waldetrudis MartinusLubbeekB2505G
Scouts Boven-LoKessel-Lo (Leuven)B2506G
GraalriddersBoutersemB2508S
Sint-KwintenLindenB2509G
Akabe BlitsTienenB2510G
Gouw LimburgHasseltL1000P
O.L.V. van VredeHasseltL1101M
Scouts Lod LavkiHasseltL1102S
Scouts Pater Damiaan - PDHasseltL1103M
Scouts en Gidsen AlkenAlkenL1104G
HerckenrodeHasseltL1106G
Sint-Michiel / Anne FrankHasseltL1110S
Scouts en Gidsen WelscoWellenL1111S
Sint-Martinus den XIIdeHasseltL1112S
JuventaZonhovenL1113G
Scouting GodsheideHasseltL1114G
Onze-Lieve-VrouwBreeL1201G
Tijlgroep en GlobbetrottersHamont-AchelL1202M
Jan Van Eyck MaaseikMaaseikL1203S
Sint-PieterLommelL1205G
Sint-Jozef BoseindNeerpeltL1206M
Sint-WillibrordusNeerpeltL1209S
Sint-WillibrordusNeerpeltL1209S
Sint-Jozef BoseindNeerpeltL1212S
Zeescouting PebblesKinrooiL1214G
Akabe Sint-WillibrordusNeerpeltL1216G
Scouts en Gidsen PeerPeerL1217G
Mastentop EisdenMaasmechelenL1302M
Heilig HartgroepGenkL1303S
Scouts Genk-CentrumGenkL1307G
Don Bosco TermienGenkL1308G
Sint-LambertusNeerharenL1311G
SchoravéBeverstL1313G
BavoBeverstL1315G
ReynaertBilzenL1316G
Helder CamaraTessenderloL1402G
Scouts Baden-Powell HulstTessenderloL1403G
De PerenboomHeusden-ZolderL1404G
Sint-Paulus TervantPaalL1405G
Sint-Jozef August CuppensBeringenL1405S
Sint-Jan BerchmansBeringenL1406G
O.L.V. HemelvaartLeopoldsburgL1407M
Sint-LuciaTessenderloL1408M
Limburgse LeeuwenHamL1409G
O.L.V. DonkHerk-de-StadL1410G
Sint-FranciscusLeopoldsburgL1411G
Trappers BolderbergHeusden-ZolderL1412G
Sint-BavoHeusden-ZolderL1413G
Sint-JorisLandenL1601G
Scouts en gidsen Sint-KristinaSint-TruidenL1602M
Sint-LeonardusZoutleeuwL1604G
Sint-TrudoSint-TruidenL1605S
Sint-AugustinusSint-TruidenL1606S
Sint-FranciscusTongerenL1607G
Sint-MartinusVelmL1611G
Sint-MartinusVelmL1611S
Sint-ServaesDiets-HeurL1612G
Scoutnet - Test CMSTienenO10
Gouw GentGentO1000P
HoutekietOosteekloO1101G
GertrudeMaldegemO1102M
Sint-JorisGentO1103S
Brigands - De Kleine PrinsWondelgemO1105G
Michiel de RuyterBoekhouteO1106G
VuurtorengroepZelzateO1107G
Pegasus - AndromedaEvergemO1110G
ArduMariakerke (Gent)O1111S
Baden-Powell EekloEekloO1112G
Sint-ColetaGentO1115M
Ten BergGentO1301G
Sint-BernadetteSint-Amandsberg (Gent)O1304G
HaegepoortersDestelbergenO1306G
Hubert De BruykerGentbruggeO1307G
JoVAGentbruggeO1308G
Sint-LuciaOostakkerO1309M
Klauwaards Sint-MartinusGentO1310G
Sint-LievenDestelbergenO1313S
Joe EnglishHeusden (Ovl.)O1328G
Sint-PetrusGentO1401G
Sint-PaulusGentO1404G
O.L.V. Met De GlimlachGentO1405G
Scouting in KrikoGentO1406G
De RotsGentO1408G
Sint-BarbaraGentO1413S
Akabe SjimGentO1415G
District MoerkensheideGentO1500D
Sint-Michiel en Sint-ElisabethDeinzeO1501G
ZonnekerelsSint-Denijs-WestremO1502S
Dominiek Savio LudwinaDe PinteO1503G
Were Di - Bos en LeieSint-Martens-LatemO1504G
Inch AllahKruishoutemO1505S
De Witte KaproenenAalterO1506G
Scouts en Gidsen Sint-Gerulfus DrongenDrongenO1507G
't HoekskeAalterO1513G
NieuwlandHansbekeO1514G
Gouw Land Van EgmontUnknownO2000P
District Land Van RhodeOosterzeleO2200D
Graalridders-GudrunMerelbekeO2201G
Sint-Hubertus LDKMerelbekeO2202G
Were Di MelsenMelsenO2203G
Sint-KristoffelScheldewindekeO2204S
SjaloomOosterzeleO2205M
Were DiSerskampO2207G
Prins BoudewijnWetterenO2209G
Scouts Sint-Jan WetterenWetterenO2211M
Edelweiss KarekietMassemenO2212G
Sint-LutgardisMerelbekeO2227M
District DenderAalstO2300D
Sint-KristoffelAalstO2301G
KievitErpe-MereO2302G
Sint-JorisAalstO2303G
Sint-AloysiusAalstO2304S
Sint-GoedeleAalstO2305M
Sint-Jan BerchmansAalstO2306G
Sint-LutgardisHofstade (Ovl.)O2307G
Onze-Lieve-VrouwLedeO2308G
EekhoornsNieuwenhoveO2309G
Sint-Tarcitius TerjodenErembodegem (Aalst)O2310G
Sint-MargaretaBaardegemO2311G
De HopduveltjesMeldert (Ovl.)O2312G
PajottenHekelgemO2313G
Prins Boudewijn - LichthoekDenderleeuwO2314S
Sint-Jan-BerchmansNinoveO2316S
Heilig Harten NinoveNinoveO2317M
Ter AlwinaTeralfeneO2320G
MandusAspelareO2323G
District Vlaamse ArdennenEnameO2400D
Ridders Van De FiertelRonseO2401G
Gerard De HasqueKluisbergenO2403G
J. Lootens - De KerlinneZottegemO2404G
Sint-MichielsBrakelO2406G
De ZwerfkeiGeraardsbergenO2408G
Sint-WalburgaOudenaardeO2410G
Sint-LaurentiusEnameO2412G
Sint-Bavo - Dr.LowieZingemO2415G
NeleAsperO2417M
Gouw WaasSint-NiklaasO3000P
Gouwhuis GouwwaasSint-NiklaasO3000P
District KlaasSint-NiklaasO3100D
Kristus KoningSint-NiklaasO3101G
Sint-JorisSint-NiklaasO3102S
Sint-JozefSint-NiklaasO3103G
Sint-KristoffelSint-NiklaasO3104S
Sint-TarsiciusSint-NiklaasO3105S
Don BoscoSint-NiklaasO3106S
Sint-Paulus en Sint-FranciscusSint-NiklaasO3107G
Kriko-mSint-NiklaasO3108G
Sint-MartinusNieuwkerken-WaasO3109S
Mgr. BermijnSint-PauwelsO3111G
Sint-JohanSint-NiklaasO3112G
Sint-VincentiusSint-NiklaasO3113M
Jin Sint-NiklaasSint-NiklaasO3114G
District DurmeStekeneO3200D
Sint-LaurentiusLokerenO3201S
Scouts Jan BerchmansLokerenO3202S
Sint-PieterHamme (Ovl.)O3203G
Sint-AntoniusMoerbeke-WaasO3204G
O.L.V. Ter HeideWaasmunsterO3205G
Sint-RochusWaasmunsterO3206G
Sint-FranciscusSinaai-WaasO3207G
EdelweissLokerenO3210M
Scouts ThomasStekeneO3214G
District LelieRumstO3300D
Sint-MichielKieldrecht (Beveren)O3301G
Sint-RaphaelBeveren-WaasO3302G
Sint-WillibrordusTemseO3305S
Sint-JanSteendorpO3306G
Sint-Jan BerchmansRupelmondeO3307S
Gidsen Sint-MartinusBeveren-WaasO3312M
Sint-JohannesSint-Gillis-WaasO3314G
District Land Van AymonDendermondeO3400D
Tijl UilenspiegelLebbekeO3401G
Sint-UrsmarusBaasrodeO3404S
Scouts en Gidsen BuggenhoutBuggenhoutO3405G
Justus De HarduynOudegemO3407G
Sint-IgnatiusZeleO3408S
Sint-Paulus Baden PauwelDendermondeO3411G
Kapoenen Sint Paulus Baden PauwelDendermondeO3411G
Gouw NoordzeeLoppemW1000P
Sint-AmandusBeernemW1101G
Sint-JorisKnokkeW1104S
Zannekin BlauwvoetBlankenbergeW1105G
Stella MarisZeebrugge (Brugge)W1107G
De PolderwolvenWenduineW1118G
District 't Brugse VrijeBruggeW1200D
Sint-Leo: Scouts en HarmonieBruggeW1202G
Sint-Leo: ZeescoutsBruggeW1202G
TilleghemSint-MichielsW1203G
GrimmertingeSint-AndriesW1204M
GrimmertingeSint-AndriesW1204M
PermekeJabbekeW1206G
KerlingaBruggeW1207M
Dominiek SavioSint-AndriesW1209S
Sint-HubertusSint-AndriesW1210S
Andre De PauwBruggeW1211S
Karel De GoedeAssebroekW1212G
Akabe TwiestAssebroekW1213G
Scouts Don BoscoSint-Kruis (Brugge)W1214G
Jin Brugse VrijeSint-AndriesW1222G
Robrecht De FriesKortemarkW1301G
Robrecht van BethuneTorhoutW1302S
Karel v.d. PoeleLichterveldeW1303S
Jan Van HaelewynGitsW1306G
Sint-RembertTorhoutW1307G
Kan. AndriesRuddervoordeW1308G
De GraalLichterveldeW1309M
RakkersnestGistelW1403G
Zeescouts De SchorreOostendeW1404G
CASA OostduinkerkeOostduinkerkeW1407G
NoordlandBredeneW1408S
NeleDe HaanW1412M
ZeedustraKoksijdeW1413G
Gisco RegenboogGistelW1414G
Sint-JanOostendeW1416G
Akabe SjoetkaOostendeW1419G
Gouw Zuidwest VlaanderenHarelbekeW2000P
Ridders v O.L.V. v GroeningeKortrijkW2101S
Willem Van SaeftingheKortrijkW2102G
Gulden VliesKortrijkW2104S
Robrecht van BethuneHeuleW2106G
John F. KennedyMenenW2107G
TempeliersGullegemW2109S
De VlasschaardLauweW2111G
Padvinders van Sint-JorisIzegemW2201S
RolariusRoeselareW2202G
Sint-AmandusIngelmunsterW2205S
ParsifalRumbekeW2206G
Olivier De NeckereTieltW2207G
Sint-JorisIzegemW2208G
Sint-MartinusIeperW2301G
Scouts Zannekin DiksmuideDiksmuideW2303G
HoplandersPoperingeW2304S
Akabe De IrisPoperingeW2306G
Scouts LiederikHarelbekeW2401S
Scouts HarelbekeHarelbekeW2401S
Sint-ArnoutTiegemW2404G
O.L.V. Ter RusteDeerlijkW2405S
Moen Graaf de GribovalMoenW2406S
Kerels Van ZannekinHarelbekeW2407G
Zeescouts Jan BartHarelbekeW2409G
Gidsen AdelheidHarelbekeW2410M
StamharelbekeHarelbekeW2410M
Jacob Van ArteveldeZwevegemW2412S
Sint-HubertusWaregemW2413M
Akabe FunkWaregemW2414G
Hopper De KluisSint-Joris-WeertX0000
Ploeg ZeescoutingGentX0021G



subtitelStaat je vereniging hier nog niet vermeld? Registreer je dan snel voor een gratis Jeugdwerker Account!

Disclaimer:
Iedereen kan vrij gebruik maken van de gegevens uit onze jeugdwerkdatabank, maar het is in geen geval toegestaan de gegevens te kopiëren en/of over te plaatsen naar uw eigen website. Wij doen ons uiterste best om deze databank actueel te houden, maar Jeugdwerker.be is in geen geval aansprakelijk voor foutieve gegevens en eventuele problemen die hieruit voortvloeien. Zijn uw gegevens niet correct, log dan in op het control panel om uw gegevens aan te passen. Beschikt uw echter niet over de juiste logingegevens, neem dan met ons contact op via onze contactgegevens en wij passen de gegevens aan. Staat u helemaal niet vermeld in de database, registreer dan voor een gratis jeugdwerker account.

 
© Jeugdwerker.be - Disclaimer

Jeugdwerker.be - Rapaertstraat 67 - 8310 Assebroek - Tel: 0486/40 77 55 -