categoriegemeentekaart

titel02Scouts en Gidsen Vlaanderen  (Jeugdbewegingen)

naamgemeenteID
Sint-Catharina's GravenwezelA2202G
Sint-GoedeleAalstO2305M
Sint-Jan BerchmansAalstO2306G
District DenderAalstO2300D
Sint-AloysiusAalstO2304S
Sint-KristoffelAalstO2301G
Sint-JorisAalstO2303G
De Witte KaproenenAalterO1506G
't HoekskeAalterO1513G
Sint-Jan BerchmansAarschotB2402S
Sint-JanAartselaarA3603M
Scouts en Gidsen AlkenAlkenL1104G
District Ter ScheldeAntwerpenA1400D
Sint-Joris ZeescoutsAntwerpenA1413S
Kristus KoningAntwerpenA1148G
Sint-JacobAntwerpenA1201S
Sint-Laureis - Sint-NorbertusAntwerpenA1322G
Sint-LievensAntwerpenA1309S
Onze-Lieve-VrouwegroepAntwerpenA1202G
1ste zeescouts Georges de HasqueAntwerpenA1401S
Gouw HeideAntwerpenA2000P
Gouw AntwerpenAntwerpenA1100P
Ploeg TechniekenAntwerpen001G
O.L.V. Ster der ZeeAntwerpenA1235G
Sint-Jan BerchmansAntwerpenA1204G
Zeescouts Sus AntigoonAntwerpenA1409M
Scouting in de StadAntwerpenA3100P
Sint-JorisAntwerpenA1125G
Scouting LinkeroeverAntwerpenA1321G
Scouts en Gidsen VlaanderenAntwerpenA11
Open Kamp AntwerpenAntwerpenA1000P
KraktakAntwerpenA1305S
Akabe 5 & 6 Schep VreugdeAntwerpenA1306G
District NoordenkwijtAntwerpenA2400D
Corneel MaynéAntwerpenA1402S
ZurenborgAntwerpenA1272G
Carpe DiemArendonkA4120G
MandusAspelareO2323G
NeleAsperO2417M
Sint-MartinusAsseB1303S
Karel De GoedeAssebroekW1212G
Akabe TwiestAssebroekW1213G
Scouts INDERDAAD AssentAssentB2401G
Sint-WillibrordusAverbodeB2403G
Sint-MargaretaBaardegemO2311G
Sint-UrsmarusBaasrodeO3404S
't KruierkeBalenA4209G
Sint-AmandusBeernemW1101G
André De ThayeBeerseA4105S
Scouts Sint-Lambertus BeerselBeerselB1504G
Sint-Godelieve - Pius XIBerchem (Antwerpen)A1550G
Sint-AlbertusBerchem (Antwerpen)A1522G
Padvinders van Sint-StanislasBerchem (Antwerpen)A1508S
Sint-JoannaBerchem (Antwerpen)A1509M
Sint-JorisBerchem (Antwerpen)A1513G
O.L.V. Notre-DameBerchem (Antwerpen)A1501M
Prins Van LuikBerchem (Antwerpen)A1511S
De KoalabeertjesBerchem (Antwerpen)A1512G
Sint-ServaesBergB1409G
Sint-Jan BerchmansBeringenL1406G
Sint-Jozef August CuppensBeringenL1405S
Sint-Pieter - Sint-LuciaBerlaarA4403S
Gidsen Sint-MartinusBeveren-WaasO3312M
Sint-RaphaelBeveren-WaasO3302G
SchoravéBeverstL1313G
BavoBeverstL1315G
ReynaertBilzenL1316G
Zannekin BlauwvoetBlankenbergeW1105G
Sint-BavoBoechoutA3131S
Maria GorettiBoechoutA3122M
Leopold IIIBoechoutA3142S
Michiel de RuyterBoekhouteO1106G
P.G. FrassatiBonheidenA3401G
Sint-PaulusBonheidenA3427S
Akabe Albatros PijpelheideBooischotA4402G
Sint-KristoffelBooischotA4410S
Sint-GertrudisBooischotA4411M
Akabe en Gidsen PijpelheideBooischotA4402G
Sint-FranciscusBoomA3601M
Sint-GodelieveBoortmeerbeekB1401G
Haacht-StationBoortmeerbeekB2305G
Sint-PaulusBorchtlombeekB1306S
Prins BoudewijnBorgerhout (Antwerpen)A1230G
Baden-Powell Corneel MayneBorgerhout (Antwerpen)A1218G
Xaverius Sint-RitaBorgerhout (Antwerpen)A2146G
Sint-LutgardisBorgerhout (Antwerpen)A1224M
Sint-BernardusBornemA3625S
Sint-Jan BerchmansBorsbeek (Antw.)A2170G
GraalriddersBoutersemB2508S
Sint-MichielsBrakelO2406G
JobertusBrasschaatA2420G
Don BoscoBrasschaatA2423G
Sint-MichielBrasschaatA2407S
BeatrijsBrasschaatA2438M
NoordlandBredeneW1408S
Onze-Lieve-VrouwBreeL1201G
District 't Brugse VrijeBruggeW1200D
Sint-Leo: Scouts en HarmonieBruggeW1202G
Andre De PauwBruggeW1211S
Sint-Leo: ZeescoutsBruggeW1202G
KerlingaBruggeW1207M
District BrusselBrusselB1200D
Districts JinBrusselB1208G
De KlauwaertBrussel (Jette)B1201G
Scouts en Gidsen BuggenhoutBuggenhoutO3405G
Sint-Joris DamiaanBukenB2101G
NeleDe HaanW1412M
Dominiek Savio LudwinaDe PinteO1503G
O.L.V. Ter RusteDeerlijkW2405S
Sint-Michiel en Sint-ElisabethDeinzeO1501G
Prins Boudewijn - LichthoekDenderleeuwO2314S
District Land Van AymonDendermondeO3400D
Sint-Paulus Baden PauwelDendermondeO3411G
Kapoenen Sint Paulus Baden PauwelDendermondeO3411G
HaegepoortersDestelbergenO1306G
Sint-LievenDestelbergenO1313S
Pius XDeurne (Antwerpen)A2188G
Sint-RumoldusDeurne (Antwerpen)A2143G
Sint-MaartenDeurne (Antwerpen)A2168G
Sint-AleydisDeurne (Antwerpen)A2107G
Sint-BernadetteDeurne (Antwerpen)A2180S
District MorckhovenDeurne (Antwerpen)A2100D
Jins Jonas Morckhoven IDeurne (Antwerpen)A2101G
PoolsterDiestB2407G
Sint-LutgardisDiestB2405M
Sint-Jan BerchmansDiestB2406S
Akabe BiebelDiestB2409G
Sint-ServaesDiets-HeurL1612G
Scouts Zannekin DiksmuideDiksmuideW2303G
Sint-AlenaDilbeekB1302M
Jong Brabant PalokeDilbeekB1305G
Scouts en Gidsen Sint-Gerulfus DrongenDrongenO1507G
BerthoutriddersDuffelA3277S
De HelleveldersDuffelA3201G
Akabe WadoedaDuffelA3207G
Elsdonk ScoutsEdegemA3385S
Sint-TheresiaEdegemA3305M
O.L.V. van LourdesEdegemA3302S
Koningin Fabiola EdegemEdegemA3306G
Sint-PaulusEdegemA3308G
Baden-Powell EekloEekloO1112G
De ZonnepinkersEkeren (Antwerpen)A2412G
O.L.V. v Vrede Sint-MariaburgEkeren (Antwerpen)A2453G
Scouts BuntEkeren (Antwerpen)A2417G
Sint-JorisElewijtB1405G
Sint-LaurentiusEnameO2412G
District Vlaamse ArdennenEnameO2400D
Sint-Tarcitius TerjodenErembodegem (Aalst)O2310G
KievitErpe-MereO2302G
District NoordEssenA2500D
Sint-Norbertus HeikantEssenA2552G
O.L.V. EssenEssenA2545S
Jins - Essen CentrumEssenA2545S
Ridders v O.L.V. OnbevlektEvereB1203G
Pegasus - AndromedaEvergemO1110G
Sint-MartinusGanshorenB1207G
Sint-TarcitiusGeelA4307S
De KlauwaertsGeelA4309M
Akabe De PioenGeelA4304G
Sint-AloysiusGeelA4303S
Heilig HartgroepGenkL1303S
Scouts Genk-CentrumGenkL1307G
Don Bosco TermienGenkL1308G
Klauwaards Sint-MartinusGentO1310G
O.L.V. Met De GlimlachGentO1405G
Akabe SjimGentO1415G
De RotsGentO1408G
District MoerkensheideGentO1500D
Gouw GentGentO1000P
Sint-JorisGentO1103S
Sint-BarbaraGentO1413S
Sint-ColetaGentO1115M
Ten BergGentO1301G
Sint-PetrusGentO1401G
Sint-PaulusGentO1404G
Scouting in KrikoGentO1406G
Ploeg ZeescoutingGentX0021G
Hubert De BruykerGentbruggeO1307G
JoVAGentbruggeO1308G
De ZwerfkeiGeraardsbergenO2408G
Gisco RegenboogGistelW1414G
RakkersnestGistelW1403G
Jan Van HaelewynGitsW1306G
Sint-NiklaasgroepGooikB1507S
LaetitiaGrazenB2404G
Prinsen Van Onze-Lieve-VrouwGrimbergenB1701S
BosvogelsGrobbendonkA4406G
De PelgrimsGroot-BijgaardenB1309S
TempeliersGullegemW2109S
Scouts & Gidsen Haacht-StationHaachtB2305M
Scouts MeerdaalHaasrodeB2212G
Sint-RochusHalleB1502S
Sint-LutgardisHalleB1503G
Sint-MaartenHalle (Kempen)A2274G
Limburgse LeeuwenHamL1409G
Sint-PieterHamme (Ovl.)O3203G
Tijlgroep en GlobbetrottersHamont-AchelL1202M
NieuwlandHansbekeO1514G
Kerels Van ZannekinHarelbekeW2407G
Zeescouts Jan BartHarelbekeW2409G
Gidsen AdelheidHarelbekeW2410M
Scouts LiederikHarelbekeW2401S
Gouw Zuidwest VlaanderenHarelbekeW2000P
StamharelbekeHarelbekeW2410M
Scouts HarelbekeHarelbekeW2401S
Sint-Martinus den XIIdeHasseltL1112S
Sint-Michiel / Anne FrankHasseltL1110S
O.L.V. van VredeHasseltL1101M
Scouting GodsheideHasseltL1114G
Scouts Pater Damiaan - PDHasseltL1103M
Scouts Lod LavkiHasseltL1102S
Gouw LimburgHasseltL1000P
HerckenrodeHasseltL1106G
PajottenHekelgemO2313G
Scouts HemiksemHemiksemA3634S
Gidsen HemiksemHemiksemA3629M
Sint-Willibrordus - Sint-GoedeleHerentB2106S
Reynaert - AdindaHerentalsA4312G
Sint-WaldetrudisHerentalsA4308S
Sint-LudovicusHerentalsA4301S
Sint-WaldetrudisHerentalsA4302M
O.L.V. DonkHerk-de-StadL1410G
Scouts BlaubergHerseltA4311S
Robrecht van BethuneHeuleW2106G
Joe EnglishHeusden (Ovl.)O1328G
Sint-BavoHeusden-ZolderL1413G
Trappers BolderbergHeusden-ZolderL1412G
De PerenboomHeusden-ZolderL1404G
KruisriddersHeverB1410G
Hardis De St.-MichelHeverleeB2204S
Sint-PaulusHeverleeB2203G
O.L.V. van TroostHeverleeB2206S
Dominiek SavioHeverleeB2202G
Vaillants de Saint-JeanHeverleeB2207S
Beatrijs-Frans-KsaveerHeverleeB2201G
Sint-StanislasHeverleeB2109G
Jong Brabant (jongensscouts)HeverleeB2208S
Sint-PaulusHoboken (Antwerpen)A1133S
De KorrelaarHoeilaartB1610G
Sint-LutgardisHofstade (Ovl.)O2307G
Scouts HouwaartHouwaartB2420G
Sint-LaurentiusHoveA3181G
Sint-MartinusIeperW2301G
Sint-AmandusIngelmunsterW2205S
Padvinders van Sint-JorisIzegemW2201S
Sint-JorisIzegemW2208G
PermekeJabbekeW1206G
Scouts ZevensprongKalfortA3604S
Dominic SavioKalmthoutA2576S
Sint-GodelieveKalmthoutA2542M
Sint-MaartenKalmthoutA2544G
O.L.V. Onbevlekt OntvangenKapellen (Antwerpen)A2563S
Sint-Jacobs GidsenKapellen (Antwerpen)A2523M
Sint-MauritiusKapellen (Antwerpen)A2551G
Sint-MichielKeerbergenB2304G
Scouts Boven-LoKessel-Lo (Leuven)B2506G
O.L.V. VlierbeekKessel-Lo (Leuven)B2503M
Sint-MichielKieldrecht (Beveren)O3301G
Zeescouting PebblesKinrooiL1214G
Gerard De HasqueKluisbergenO2403G
Sint-JorisKnokkeW1104S
ZeedustraKoksijdeW1413G
26ste Sint-Joris KokazKontichA3312G
Sint-MaartenKontichA3304S
Sint-RenildeKontichA3301M
Robrecht De FriesKortemarkW1301G
Scouts en Gidsen KortenbergKortenbergB2103G
Ridders v O.L.V. v GroeningeKortrijkW2101S
Willem Van SaeftingheKortrijkW2102G
Gulden VliesKortrijkW2104S
Inch AllahKruishoutemO1505S
Jan Van RuusbroecLaken (Brussel)B1206G
Sint-JorisLandenL1601G
Sint-PaulusLangdorpB2408G
De VlasschaardLauweW2111G
Tijl UilenspiegelLebbekeO3401G
Onze-Lieve-VrouwLedeO2308G
Sint-FranciscusLeopoldsburgL1411G
O.L.V. HemelvaartLeopoldsburgL1407M
District HagelandLeuvenB2400D
Gouw Oost-BrabantLeuvenB2000P
Sint-Jan Berchmans - Sint-LutgardisLeuvenB2104G
De GraalLichterveldeW1309M
Karel v.d. PoeleLichterveldeW1303S
Sint-GummarusLierA4401S
Scouts Lille - PoederleeLilleA4306S
Sint-KwintenLindenB2509G
O.L.V. Ridders - Ten BoschLintA3204G
Sint-LaurentiusLokerenO3201S
Scouts Jan BerchmansLokerenO3202S
EdelweissLokerenO3210M
Sint-PieterLommelL1205G
KristoffelLonderzeelB1703G
WERKING GESTOPT - Sint-AntoniusLoonbeekB2210S
Sint-LutgardisLoonbeekB2209M
Gouw NoordzeeLoppemW1000P
Sint-Waldetrudis MartinusLubbeekB2505G
Jan Van Eyck MaaseikMaaseikL1203S
Mastentop EisdenMaasmechelenL1302M
GertrudeMaldegemO1102M
ArduMariakerke (Gent)O1111S
Edelweiss KarekietMassemenO2212G
WoudlopersMechelenA3406S
District DijleMechelenA3400D
Thila ColomaMechelenA3429G
ParsifalMechelenA3409M
Heilig KruisMechelenA3408G
Sint-GummarusMechelenA3421S
Sint-KatromMechelenA3404G
Reinaert - WERKING GESTOPTMechelenA3426S
Sint-BrixiusMeiseB1707S
Gidsen MeiseMeiseB1707M
District WolvendaelMeiseB1700D
De HopduveltjesMeldert (Ovl.)O2312G
Were Di MelsenMelsenO2203G
John F. KennedyMenenW2107G
JuventaMerchtemB1704G
Sint-Hubertus LDKMerelbekeO2202G
Graalridders-GudrunMerelbekeO2201G
Sint-LutgardisMerelbekeO2227M
Sint-EduardusMerksem (Antwerpen)A2326G
Sint-FranciscusMerksem (Antwerpen)A2324G
Koningin AstridMerksem (Antwerpen)A2341G
Sint-JozefMerksem (Antwerpen)A2361S
Jin Leo 38Merksem (Antwerpen)A2338G
Sint-FranciscusMerksem (Antwerpen)A2324G
District Ten RyenMerksem (Antwerpen)A2300D
Sint-MaartenMerksem (Antwerpen)A1302G
Sint-JorisMerksem (Antwerpen)A2304M
Moen Graaf de GribovalMoenW2406S
Sint-AntoniusMoerbeke-WaasO3204G
TijlMolA4207S
District MolMolA4200D
Sint-Antonius - Sint-AgnesMolA4203G
Sint-PieterMolA4201S
Gidsen J.F. KennedyMolA4212M
Sint-PaulusMolA4204S
Sint-CarolusMolA4205S
Sint-WillebrordusMolA4202S
Gidsen Nele AchterbosMolA4213M
KramaaiMollemB1312G
Sint-Xaverius GuldenvliesMortselA3111G
Sint-JozefMortselA3160M
Sint-Albertus & Lieven GevaertMortselA3132S
Sint-BenedictusMortselA3143G
O.L.V. VlaanderenMortselA3110G
Sint-StefanusNederokkerzeelB1411S
Sint-LambertusNeerharenL1311G
Sint-WillibrordusNeerpeltL1209S
Sint-Jozef BoseindNeerpeltL1212S
Sint-Jozef BoseindNeerpeltL1206M
Akabe Sint-WillibrordusNeerpeltL1216G
Sint-WillibrordusNeerpeltL1209S
Don Bosco HellegatNielA3637S
Gouw OpsinjoorNielA3000P
EekhoornsNieuwenhoveO2309G
Scouts NieuwenrodeNieuwenrodeB1705G
Sint-MartinusNieuwkerken-WaasO3109S
SparrijdersNijlenA4412S
Sint-Jan-BerchmansNinoveO2316S
Heilig Harten NinoveNinoveO2317M
Onze-Lieve-VrouwOelegemA2269S
TagoreOelegemA2253M
AuroraOetingenB1506G
RoelandOnze-Lieve-Vrouw-WaverA3220S
Sint-LuciaOostakkerO1309M
CASA OostduinkerkeOostduinkerkeW1407G
HoutekietOosteekloO1101G
Zeescouts De SchorreOostendeW1404G
Sint-JanOostendeW1416G
Akabe SjoetkaOostendeW1419G
SjaloomOosterzeleO2205M
District Land Van RhodeOosterzeleO2200D
AnsaratOud-TurnhoutA4119G
Justus De HarduynOudegemO3407G
Sint-WalburgaOudenaardeO2410G
Sint-MartinusOverijseB1604S
Sint-Paulus TervantPaalL1405G
Scouts en Gidsen PeerPeerL1217G
Sint-NiklaasPerkB1404S
HoplandersPoperingeW2304S
Akabe De IrisPoperingeW2306G
ZandstuiversPulleA4414S
Don Bosco Scouts RuisbroekPuursA3609G
Siegfried RanstRanstA2114S
Scouting RavelsRavelsA4111G
Onbevlekt Hart van MariaReetA3692S
Sint-MartinusRetieA4216G
RolariusRoeselareW2202G
Ridders Van De FiertelRonseO2401G
Sint-Pieter EensheidRotselaarB2308G
O.L.V. BijstandRotselaarB2307G
Kan. AndriesRuddervoordeW1308G
ParsifalRumbekeW2206G
Sint-PieterRumstA3629S
Gidsen OrionRumstA3610M
District LelieRumstO3300D
Sint-Jan BerchmansRupelmondeO3307S
Sint-KristoffelScheldewindekeO2204S
Sint-Godelieve - Sint-DominicusSchildeA2235G
O.L.V. Ten BosSchotenA2314S
Master Van BladelSchotenA2362G
Were DiSerskampO2207G
Sint-FranciscusSinaai-WaasO3207G
Sint-BernadetteSint-Amandsberg (Gent)O1304G
Sint-HubertusSint-AndriesW1210S
Jin Brugse VrijeSint-AndriesW1222G
GrimmertingeSint-AndriesW1204M
GrimmertingeSint-AndriesW1204M
Dominiek SavioSint-AndriesW1209S
ZonnekerelsSint-Denijs-WestremO1502S
Kristi JeugdSint-Genesius-RodeB1505S
Sint-JohannesSint-Gillis-WaasO3314G
Scouts en Gidsen MolenbeekSint-Jans-MolenbeekB1260G
BrigandsSint-Joris-WeertB2211G
Hopper De KluisSint-Joris-WeertX0000
ParsivalSint-Katelijne-WaverA3403G
Jan BreydelSint-Katelijne-WaverA3223S
Sint-LuciaSint-Katelijne-WaverA3204M
Sint-KatrienSint-Katelijne-WaverA3205M
Scouts Don BoscoSint-Kruis (Brugge)W1214G
Kruisboog HadewijchSint-Lambrechts-WoluweB1239G
Were Di - Bos en LeieSint-Martens-LatemO1504G
TilleghemSint-MichielsW1203G
Kriko-mSint-NiklaasO3108G
Sint-JozefSint-NiklaasO3103G
Sint-Paulus en Sint-FranciscusSint-NiklaasO3107G
Don BoscoSint-NiklaasO3106S
Sint-JorisSint-NiklaasO3102S
Sint-VincentiusSint-NiklaasO3113M
Sint-KristoffelSint-NiklaasO3104S
Sint-TarsiciusSint-NiklaasO3105S
Gouw WaasSint-NiklaasO3000P
Jin Sint-NiklaasSint-NiklaasO3114G
Gouwhuis GouwwaasSint-NiklaasO3000P
Kristus KoningSint-NiklaasO3101G
District KlaasSint-NiklaasO3100D
PuytvoetSint-Niklaas0
Sint-JohanSint-NiklaasO3112G
Mgr. BermijnSint-PauwelsO3111G
Mooibos-LievensSint-Pieters-WoluweB1210G
Reynaert-BeatrijsSint-Pieters-WoluweB1212S
Sint-TrudoSint-TruidenL1605S
Scouts en gidsen Sint-KristinaSint-TruidenL1602M
Sint-AugustinusSint-TruidenL1606S
Sint-HubertusStabroekA2588M
Sint-JanSteendorpO3306G
Sint-LutgardisSteenokkerzeelB1412S
District DurmeStekeneO3200D
Scouts ThomasStekeneO3214G
Sint-AmandsgroepStrombeek-BeverB1706G
Sint-WillibrordusTemseO3305S
Ter AlwinaTeralfeneO2320G
Akabe ToetertoeTerhagenA3605G
De GeuzenTernatB1310S
Sint-HubertusTervurenB1606S
HadewijchTervurenB1608M
Scouts Baden-Powell HulstTessenderloL1403G
Helder CamaraTessenderloL1402G
Sint-LuciaTessenderloL1408M
Sint-ArnoutTiegemW2404G
Olivier De NeckereTieltW2207G
Scoutnet - Test CMSTienenO10
BergrakkersTienenB2502G
Kriko-BeaTienenB2501G
Akabe BlitsTienenB2510G
Sint-FranciscusTongerenL1607G
Sint-RembertTorhoutW1307G
Robrecht van BethuneTorhoutW1302S
Sint VictorTurnhoutA4103S
Zeescouts ToxandriaTurnhoutA4122G
Sint-FransTurnhoutA4106S
Koningin AstridTurnhoutA4115M
Sint-JorisTurnhoutA4107M
Sint-MichielTurnhoutA4104G
Sint-LucasTurnhoutA4112G
Sint-GodelieveTurnhoutA4117M
Sint-FranciscusTurnhoutA4113G
Akabe OmmekaarTurnhoutA4109G
District NoorderkempenTurnhoutA4100D
Jan BreydelUkkelB1219S
District RupelUnknownA3600D
District ZoniënUnknownB1600D
District KommerinUnknownA2200D
District HoplandUnknownB1300D
Gouw Land Van EgmontUnknownO2000P
Gouw KempenUnknownA4000P
District WithloveUnknownB1400D
District ZennedalUnknownB1500D
District MolenbosUnknownA3300D
Sint-MartinusVelmL1611S
Sint-MartinusVelmL1611G
Gouw WebraVilvoordeB1000P
Scouts en Gidsen VilvoordeVilvoordeB1402G
Scouts PeutieVilvoordeB1407G
Don BoscoVosselaarA4108G
Vosco ReynaertVossemB1611G
Sint-Jan In d OlieVremdeA3202G
O.L.V. Ter HeideWaasmunsterO3205G
Sint-RochusWaasmunsterO3206G
Sint-HubertusWaregemW2413M
Akabe FunkWaregemW2414G
ZandlopersWechelderzandeA2201G
Scouts en Gidsen WelscoWellenL1111S
Egmont - OrionWemmelB1708G
De PolderwolvenWenduineW1118G
JongensstadWesterloA4310S
Sint-LucasWestmalleA2245G
Hopper DrieboomkensbergWestmalle003G
Prins BoudewijnWetterenO2209G
Scouts Sint-Jan WetterenWetterenO2211M
Pater BenedictusWezemaalB2309G
ParsifalWijnegemA2299G
Sint-LuciaWilrijk (Antwerpen)A1146M
OosterveldWilrijk (Antwerpen)A1573G
Scouting ValaarWilrijk (Antwerpen)A1154G
2646 FeniksWilrijk (Antwerpen)A1172G
ZaoejaWilrijk (Antwerpen)A1128G
CorbisierWilrijk (Antwerpen)A1149S
DamiaanscoutsWilseleB2301G
Sint MaartenWilseleB2303G
Graalridders & Sint-KristinaWinkseleB2108S
ElckerlyckWinkseleB2111S
Baden Powell MeisjesWommelgemA2115M
Baden Powell JongensWommelgemA2191S
Brigands - De Kleine PrinsWondelgemO1105G
Sint-JozefWuustwezelA2571S
De ReigersZandvlietA2527S
Sint-MartinusZaventemB1609G
Stella MarisZeebrugge (Brugge)W1107G
Sint-IgnatiusZeleO3408S
Sint-BavoZellikB1308G
VuurtorengroepZelzateO1107G
Sint-Bavo - Dr.LowieZingemO2415G
Sint-ElisabethZoerselA2221G
Kris-Kras AkabeZoerselA2203G
JuventaZonhovenL1113G
J. Lootens - De KerlinneZottegemO2404G
Sint-LeonardusZoutleeuwL1604G
Jacob Van ArteveldeZwevegemW2412S
Sint-TheresiaZwijndrechtA1336S



subtitelStaat je vereniging hier nog niet vermeld? Registreer je dan snel voor een gratis Jeugdwerker Account!

Disclaimer:
Iedereen kan vrij gebruik maken van de gegevens uit onze jeugdwerkdatabank, maar het is in geen geval toegestaan de gegevens te kopiëren en/of over te plaatsen naar uw eigen website. Wij doen ons uiterste best om deze databank actueel te houden, maar Jeugdwerker.be is in geen geval aansprakelijk voor foutieve gegevens en eventuele problemen die hieruit voortvloeien. Zijn uw gegevens niet correct, log dan in op het control panel om uw gegevens aan te passen. Beschikt uw echter niet over de juiste logingegevens, neem dan met ons contact op via onze contactgegevens en wij passen de gegevens aan. Staat u helemaal niet vermeld in de database, registreer dan voor een gratis jeugdwerker account.

 
© Jeugdwerker.be - Disclaimer

Jeugdwerker.be - Rapaertstraat 67 - 8310 Assebroek - Tel: 0486/40 77 55 -